Інвестиційні ідеї

Діяльність нашої компанії спрямована на становлення та розвиток ринку прямих та венчурних інвестицій в Україні, активізації інноваційної діяльності та підвищення конкурентоспроможності українських IT-технологій.

Наша компанія шукає талановитих людей з ідеями, здатними змінити реальний світ на досконалий IT-простір. Для нашої компанії важливим є:
1. Команда, яка вирішиться перевершити себе і досягти максимального успіху в усьому світі.
2. Інноваційної ідеї, яка перетворить уявлення про інтернет-простір та IT-технології.
Наша мета – венчурне інвестування та об’єднання талановитих людей з великим професійним досвідом та прагненням допомагати командам Стартаперів.
Ви – підприємець, який шукає можливість залучити інвестиції у свій бізнес-проекти – значить Ви – наш потенційний партнер (партнером може стати як фізична, так і юридична особа).
Для цього заповніть заявку:

  Назва компанії

  URL компанії

  Контактні телефони.

  Контактні e-mail адреси

  Ваше розташування

  Скільки людей у ​​вас у команді?

  Як давно Ви працюєте як команда? Це ваш перший стартап?

  Як довго ви працювали над бізнес-ідеєю?

  У когось із членів команди вже є досвід запуску стартапів?

  Перерахуйте учасників команди, які зможуть присвячувати повний робочий день вашому проекту

  Ви шукаєте нових учасників команди

  Вкажіть середній рівень знання англійської мови

  Учасник команди: Ім'я (ім'я, прізвище), Роль в компанії, Опишіть найбільш вражаючі проекти, які ви створили або досягли (крім бізнес-ідеї, яку ви представляєте в програмі)

  Ваша бізнес-ідея: коротко поясніть вашу бізнес-ідею: проблему, яку вона вирішує і запропоноване вами рішення, Як ви зароблятимете гроші (опишіть вашу модель монетизації)?

  Хто ваші конкуренти? (вкажіть URL-адреси, якщо вони є)

  Як ви плануєте збільшувати кількість користувачів?

  Вкажіть відсоток кожного етапу, на якому знаходиться ваш стартап:

  Сформована ідеяГотова Бета-версіяЄ попередні домовленості про партнерстваСформована модель монетизаціїУ нас є клієнти, які використовують наші рішення безкоштовноУ нас є клієнти, які оплачують наші послугиНаша виручка може покрити всі поточні витратиУ нас є інвестори, крім сім'ї та друзівІнше

  Ваш проект – це:

  Основний ринок - локальнийОсновний ринок - світовийІдея є масштабованоюІдея є унікальною і не існує аналогівІдея не унікальна (на інших ринках вже є такі рішення)Ми створюємо веб- додатокМи створюємо мобільний додатокЦе рішення B2BЦе рішення B2С

  Чому ми маємо вибрати вашу компанію?