ГлавнаяНовости«Стратегічні напрямки розвитку ринку управління багатоквартирними будинками в Україні»

«Стратегічні напрямки розвитку ринку управління багатоквартирними будинками в Україні»

13 Февраля 2015

ПРЕС-АНОНС

19 лютого 2015 року Громадська спілка «Асоціація управителів житла» спільно з проектом "Енергоефективність у житловому секторі України"», Міжнародна фінансова корпорація  (Група Світового Банку) та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України проводить Міжнародну конференцію «Стратегічні напрямки розвитку ринку управління багатоквартирними будинками в Україні».

Конференція буде проходити під головуванням Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка в приміщенні Мінрегіону України за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська,9,  4 поверх, велика зала засідань.

Під час конференції буде представлено міжнародний досвід становлення ринку управляючих компаній, а також обговорено перспективи розвитку даного ринку в Україні (впровадження єдиних стандартів управління, професійна підготовка та відносини між учасниками ринку).

У заході візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, приватних управителів, ОСББ та вітчизняні експерти. Спеціально для участі в конференції запрошені міжнародні експерти та представники професійних неурядових організацій, які працюють у сфері управління  в житловому секторі країн Європейського Союзу.

 

Акредитація ЗМІ за телефонами:

+38 (044) 337-13-45

+38 (067) 638-48-79

+38 (097) 764-25-60